Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

YSK seçmen kaydı, YSK, seçmen kaydı sorgulama YSK, seçmen sorgulama,

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • YSK seçmen kaydı, YSK, seçmen kaydı sorgulama YSK, seçmen sorgulama,

  Bugünkü makalemde sizlere YSK seçmen kaydı, YSK, seçmen kaydı sorgulama YSK, seçmen sorgulama, seçmen kaydı sorgulama, YSK seçmen sorgulama, ile alakalı ince detayları vereceğim ve sorgulamanın nasıl yapılacağını anlatacağım.


  ​​​​​​
  ​​​​​
  İlk etapta Google amcaya YSK seçmen kaydı, YSK, seçmen kaydı sorgulama YSK, seçmen sorgulama, seçmen kaydı sorgulama, YSK seçmen sorgulama, kelimelerinden Herhangi birini yazıyoruz ve "secmen.ysk.gov.tr/ysk" adresine giriyoruz. Girdiğimiz anda Web sitesinin kullanım sözleşmesi çıkıyor karşımıza, Sağ üstteki çarpıdan kapatıyoruz.
  Daha sonra yurtiçi seçmen sorgulama yazısına tıklıyoruz ve giriyoruz. ilk etapta Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı seçeneği çıkıyor karşımıza, eğer yeni kimlik kartı almadıysanız gerekli bilgileri dolduruyoruz. " Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası, nüfusa kayıtlı olduğunuz il, nüfusa kayıtlı olduğu sıra no gibi alanları doldurup sorgula yazısını tıklıyoruz ve sorgulama başlıyor. Eğer bu sistem karışık gelirse size çağrı merkezinden de sorgulama yapabilirsiniz ve işte numaraları: Yurt İçi Seçmen Sorgulama
  Çağrı Merkezi: +90 444 99 75
  Çalışma saatleri : 09:00-18:00
  bu numaradan çalışma saatleri arasında ve hafta içi olmak üzere YSK seçmen kaydı, YSK, seçmen kaydı sorgulama YSK, seçmen sorgulama, seçmen kaydı sorgulama, YSK seçmen sorgulama, kaydı sorgulamaları yapabilirsiniz.
  Birde şu varki yurtiçi seçmen kaydı sorgulama yaptığınız yerde hemen altında yurtdışı seçmen sorgulama özelliğide var fakat, lingi kaldırdıkları için çalışmıyor.
  Yurtdışı seçmen sorgulama için çağrı merkezi numarasını kullanabilirsiniz işte numaraları:
  Yurt Dışı Seçmen Sorgulama
  Çağrı Merkezi: +90 444 99 75
  (Bazı ülkelerden +90 312 alan kodu ile arama yapılmaktadır)
  Çalışma saatleri : 09:00-18:00

  Sağlıklı Bir Yaşam İçin...
  Bugünkü makalemde sizlere YSK seçmen kaydı, YSK, seçmen kaydı sorgulama YSK, seçmen sorgulama, seçmen kaydı sorgulama, YSK seçmen sorgulama, ile alaka
  https://sagliklibirforum.com/
Hazırlanıyor...
X